Hieronder de indeling van de jeugdteams. Ten opzichte van de eerder gepubliceerde indeling is een aantal verschuivingen opgetreden. Kijk dus goed in welk team je zit.

Gedurende het seizoen kunnen teamwijzigingen plaats vinden, onder andere als gevolg van grote niveauverschillen binnen een team.

Aanmeldingen die gedurende het seizoen binnen komen zullen 1x per maand bekeken worden. In eerste instantie zullen bestaande teams worden aangevuld. Als die teams vol zijn en er niet voldoende aanmeldingen zijn voor een nieuw team, kunnen nieuwe leden soms al mee trainen in afwachting op een plek in een team. De praktijk leert echter dat het zelden voorkomt dat alle teams in een bepaalde leeftijdscategorie vol zijn of dat die periode beperkt is.

Wij wensen jullie een leuk voetbalseizoen,

 

TC, trainers en JCC.

 

logo3

 

Teamindelingen 2017-2018

 

JO19-selectie

Luc de Groot

Julian v.d. Berg

Xander Vredenbregt

Maxim Buijs

Max Meijer

Bassel Elsharif

Niels van der Geest

Kelvin Friesen

Daniel van Drenth

Thym van Dijk

Bram den Hollander

Calvin de Jong

Clemens Westgeest

Hugo Odijk

Sam Louwrier

Emmanuel Weizenbach

Mika den Hollander

Teamleider: Bert Klaverveld

 

JO19-2

Maurits Kathmann

Cameron Ritzer

Sam den Hollander

Siebe Teeling

Justin Viet

Robert Vollebregt

Wouter Huygen

Bob Caminada

Joep Caminada

Max van Leeuwen

Max van der Lelij

Niels Hijnekamp

Quintus Jeskens

Dylan van Meel

Nehaan Gigani

Jorden van Vegten

Julian Blom

Stephan Bakker

Teamleider: Thomas Caminada

 

JO17-selectie*

Tim de Groot

Tommy de Jong

Ole Diepstraten

Bram Smit

Alessandro Cantarella

Govert van Ede

Ties Kukler

Sebastian Kokshoorn

Baue Teeling

Duko Zoun

Mahdi Taher

Mark van der Does

Ryan van Lochem

Rick Bellekom

Timo Lubbe

Gino Raaphorst

Sam van Haandel

Rico Hoogweg

Scott van der Meulen

Mathijs de Vries Robbe

Rick Vermeulen

Andreas Presseisen

Ahmed Aljabur

Vincent Schneider

Christophe Weizenbach

Martijn Klaverveld

Pepijn de Jong

Dylan van der Zande

 

*Verdeling JO17-1 en JO17-2: na de zomer

 

Teamleiders JO17-01: Mike Zonneveld en Huib de Jong (tijdelijk)

Teamleider JO17-02: Sandra Meijer

 

JO17-3

Bjorn Bosma

Jayson Homan

Tim Westgeest

Mekke Mangelaar Meertens

Thomas Vollebregt

Laurens Hoogendijk

Friso van der Sluijs

Daniel Pronk

Bas Coppens

Alex Tahsin

Alex Knijf

Steven Goes

Guido Ekelmans

Dave Konecke

Marijn Borsboom

Teamleiders: Frans Westgeest en Chris Homan

 

JO17 -nog niet ingedeeld

Yasser Zendaki

Mahmoud Zendaki

Geert de Rijk

 

JO15-1

Laurens Kolenbrander

Geert van Waesberghe

Anton Odina

Kaj Kronenburg

Marnix Dijkhuizen

Dante Panday

Hicham el Hammouti

Alejandro Gverena

Mees de Graaf

Angelo Satter

Kelvin Stikkelorum

Oscar Gabriel Baker

David van Dongen

Teamleider: NNB

 

JO15-2*

Mathijs de Raad

Lennard van Drenth

Mees Heilig

Tara Meijer

Benoit Weizenbach

Jesse van der Spek

Bahoz Said

Dion Rooijakkers

Mounir Akrouh

David van der Borght

Andrea Bianchi

Skip de Kanter

Stefano Dellago

Moesawer Ayoubi

Giulio Favorini

Seyran Tamrazyan

Teamleider: NNB

 

JO15-3

Joost Fitton

Frank van de Riet

Ivar van der Kooij

Brigitte Franken

Xavier Poort

Luca Renes

Feie Teeling

Quint van der Ploeg

Wout den Hollander

Tom Coppens

Bilal Akrouh

Sebastiaan Remmerswaal

Elia Fossati

Andrea Bianchi

David Keating Pereira do Carmo

Teamleider: Arno van der Kooij

 

JO15-4

Jens Bregman

Damien Bussing

Jasper Dries

Sebastiaan Dries

Mauro Herder

Qaalib Jama

Tom Louwrier

Ian Nijp

Twan Oosterveer

Nicolas Pesman

Bart Rabelink

Mick Rongen

Milan Veen

Guido Vermeulen

Leon Vicari

Teamleider: Willem Pesman

 

JO15-5

Mohsen Arabe

Adrien Esmiol

Victor Esmiol

Dennis van der Holst

Thomas van der Holst

Julian Hoogduijn

Oscar Ferwerda

Mirco Lorenzo Jacobs

Rody van Leeuwen

Emma Odijk

Davide Sarasini

Victor Rikmenspoel

Lucas van Someren

Thijmen Wolters

Teamleiders: Sabine van Leeuwen en Mirjam Hoogduijn

 

JO15-6

Yusuf Akpinar

Fares Alakhras

Fleur Bellekom

Lars Bosma

Anne van Deursen

Yazeed Gusbi

Ethan Gough

Maikel van der Ham

Sem van der Holst

Jamie Loevesijn

Guido Schouten

Beau Vermeulen

Max Zandvliet

Justin Zwanenburg

Roos Aziz

Teamleiders: Dave Zandvliet en Collin Zwanenburg

 

JO15-7

Arshin Amini

Floriaan van den Boogaart

Daan Bos

Rinus Bos

Mike Burgmeijer

Arthur Fagundes

Pedro Fagundes

Beau Goderie

Sem Hooijmans

Donthe Ketting

Mark Meevis

Iris Mensink

Dennis van Steen

Ryan van Wijk

Faris Yussef

Jim Zonneveld

Helen Vollebregt

Teamleiders: Ronald Hooijmans en Jaco van den Boogaart

 

JO13-1

Andre da Mota Freire

Kay Rooijakkers

Arthur van Haandel

Mike Grootveld

Justin Volger

Junior Remmerswaal

Lukas Pillen

Olivier van Deursen

Tim van der Kooij

Joris Schalm

Hidde Wolters  

Chiel den Hollander

Bouke Hazenberg

David Witters

Ashyandro Holder

Teamleider: N.N.B.

 

JO13-2

Quirijn ter Schegget

Robin Jonkers

Thijs van Vriesland

Danny van der Ham  

Noam Arad

Jens Zonneveld

Daan Planje

Quinten de Haas

Jordi Masselink

Leon Masselink

Rico Overdijkink

Chris Pilk

Piotr Wysocki

Javier Torres Rodriguez

Teamleiders: Teun Jonkers (voorlopig) en Coen Masselink

 

JO13-3

Allard Leidelmeijer

Gevin Karunatilaka

Guilian Hoogenboom

Thygo van Veen   

Leendert de Jong

Maurits Kolenbrander

Naut van Leeuwen

Renan dos Santos Verardi

Mike Oosterveer

Pepijn van Straten

Luiz Romeijn

Luuk van der Holst

Wesley Joao Antonia

Nicolas Aroca Pesce

Teamleiders: Nienke Bloemers en Natascha Oosterveer

 

JO13-4

Brian van der Meer  

Niels van der Spek

Jordy Schmal

Mats Noordover

Gijs Bos

Lennon van Tilburg

Youri Suiker

Flynn Wesselius

Dillen Schellings

Alexander Albrecht

Thijs Meeuwsen

Tim Thiry

Antar Kamwanda

Teamleider: Maurice Thiry 

 

JO13-5

Vanya Kuzin

Luca Hoffmann

Gyon van Heusden

Malik Akpinar

Bas Zwaard   

Nicolaas van Koppen  

Mauro Grootveld

Olivia Verbeet

Floris van Ede

Thomas Hoogduijn

Rosalie Lawrence

Luca Jacobs

Nick Zomer

Isaac Knott

Teamleider: Mirjam Hoogduijn

 

JO12-1

Olivier Verweij

Sebas Veen

Quentin Goderie

Philip Dijkhuizen

Lars van der Linden

Bodhi Ozinga

Jermayne Clemensia

Tije Mangelaar Meertens

Gyan van der Woude

Stijn Timmermans

Luuk Mijle Meijer

Quinn Berkouwer  

Tiago da Mota Freire

Lukas Barnes

Teamleider: N.N.B.

 

JO11-1

Jesse Hertsenberg

Joris van Hilten

Joris Kuijt

Leon Parlevliet

Mike Berkouwer

Cooper Coppens

Jaimy Seedorf

Raoul Hababa

Jari Olijslagers

Nicolas Oguorie

Linus Barnes

Xavi Lubbe

Teamleider: Mayling Kuijt

 

JO11-2

Jelte Remmerswaal

Jordy van Bommel

Carsten Genemans

Jesse Bos

Oliver Dries

Thomas van Dam

Chris Koopman

Nash Remmerzwaal

Auke Stoffel

Teamleiders: Michel Remmerswaal en Freek Stoffel

 

JO11-3

Casper Wright

Sem van Rhijn

Selina Schouten

Arthur Pechovsky

Djamie Goos

Ruben van Someren

Jamie de Haas

Tommie Borsboom

Ryano Bekooij

Teamleider: Michael de Haas

 

JO11-4

Justin Hoogduijn

Cas van Herk

Koen van der Mijle Meijer

Julian Stol

Jef den Hollander

Justin Gumus

Max Stroes

Tobias Lowenhardt

Danaz Nawroz

Teamleider: Bart Stroes

 

J011-5

Sami Al Akhras

Lizzy van der Ham

Hugo Kerstens

Tijmen de Kievit

Casper de Raad  

Wesley van Veen

Thijs Poelman

Vos Brouwer

Francisco van der Burgt

Teamleiders: ouders Theo Kerstens

 

J011-6

Pepijn van Ede

Yannick van Leeuwen

Liam Linthout

Matiz Pillen

Merlijn Vos  

Nicholas Ciravegna

Yves Rikmenspoel

Alfonso Keating Pereira do Carmo

Romeo Lefebvre

Teamleider: Barry van Leeuwen


J011-7

Ymke Guusje Vriesland

Artemiy Demidov

Abdelrahman Elsayed

Marc Gernoth

Lucas Tahsin

Joel Wang

Paul-Antoine Nougier

Robin Duijndam

Teamleider: Wouter Koopman (voorlopig)

 

J011-8

Quinten van Beek

Julian van Sint Fiet

Jacob Zok

Colin van der Heijden

Djessy van Heusden

Pieter Antonie Semler

Danny van Strien

Maartje den Dool

Mees van Kleeff 

Teamleider: Martin van der Heijden

 

JO9-1

Rowan Scragg

Beau Mensink

Joep van Dongen

Teun Brouwer

Fos Neijenhuizen

Roy Vermeer

Alec van Rijen

Max van Dommelen

Teamleiders: Van Dongen en Willem van Dommelen (reserve)

 

JO9-2

Kiandro Horssen

Thijs Planje

Jesse Schluter

Thijmen Stijnman

Jimme van der Woude

Joep van der Zanden

Julius Logher

Teamleiders: ouders Thijmen en ouders Jimme

 

JO9-3

Joachim Hagen

Natnael Kflay

Cas van der Linde

Dyon Lots

David Naar

Livia Terpstra

Quinten Terpstra

Teamleider: Pauline van der Linde

 

JO8-1

Teun Zwaard            
Kai van Rijn              
Justin van Dijk         
Ruben Verhaak       
Joost Verleun          
Luuk Pieterse          
Florian Kraall           
Finn Lorje 

Teamleider: Stephanie Zwaard

     

JO8-2

Matteo Dellago

Miller de Haan

Stan Habets

Marc-Ryan Hanraets

Daan Kerstens

Haajo A. Moolenaar

Aditya Adjodha

Flavio Porzio

Dyanto Bekooij

Teamleiders: Ron Habets en Claudia Lipsch


JO8-3

Youri de Meij

Koen Parlevliet

Sebastian Santamaria Dolkens

Levi Vermeulen

Thijs de Winter

Demian Goor

Danilo Keyzer

Thijmen Topper

Kyan Groeneveld

Teamleider: Bas Parlevliet

 

JO8-4

Luca Kruijt

Jort v.d. Steeg

Tijl Zonneveld

Milan Belt

Stijn Krouwel

Joey Innemee

Gijs van Straten

Timo van de Velde

Milad Gholam (reserve)

Teamleider: nnb.

 Tijdelijk contactpersoon: Nienke Bloemers